Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Fitness


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

Jak efektywnie spalić tkankę tłuszczową z brzucha ?

klarun




Dołączył: 19.08.2014
Posty: 66

na spalanie raczej aerobowe rzeczy trzeba robić, ale szóstkę weidera można dołączyć do zestawu ćwiczeń zawsze:)

Manastazja




Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


Ja również uważam, że trening powinien być zróżnicowany ... bieg, fitness, pływanie, do tego można dołączyć A6W, wtedy na pewno osiągniesz to, co chcesz... no i oczywiście zdrowa, zróżnicowana dieta.

darek199118




Dołączył: 26.11.2014
Posty: 2


Najważniejsze przy redukcji to cardio oraz dobrze obcięte kalorie wtedy wszystko ładnie się przepala

Otylia




Dołączyła: 28.10.2014
Posty: 26


Zawsze można sobie najpierw zafundować Lipo Laser :D

A potem dopiero dbać o to, żeby brzuch pozostał płaski i dodać zestaw ćwiczeń, dla wyrzeźbienia mięśni :) Moja mama zastosowała, bo niestety po trzech ciążach została jej brzydka fałda tłuszczu i nie mogła jej się pozbyć. Poza tym skóra nie była już taka jędrna jak kiedyś. Teraz regularnie ćwiczy i wprowadziła zdrową dietę, aby efekt się utrzymał. Zawsze są jakieś sposoby na fajną figurę :)  


edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Nie ma ćwiczeń, które przyczyniłyby się do zmniejszenia ilości zbędnej tkanki tłuszczowej znajdującej się w obrębie tylko i wyłącznie brzucha. Tkanka tłuszczowa jest spalana z całego organizmu, a nie tylko z partii ciała, która w największym stopniu jest zaangażowana w wykonywanie danego ćwiczenia. Warto również pamiętać o tym, że nie każdy rodzaj ćwiczeń w bezpośredni sposób przyczynia się do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Odpowiedzi na to, który typ aktywności fizycznej w największym stopniu przyczynia się do spalania niechcianego tłuszczu należy szukać w fizjologii wysiłku fizycznego.
cofnąć się by wziąć rozbieg

trefl




Dołączył: 19.02.2015
Posty: 5


Zdecydowanie brzuszki najbardziej pomagają na dobry wygląd :)

 


Daisy07




Dołączyła: 12.08.2014
Posty: 13

Przepisy: 170


Ja słyszałam, że płaski brzuch robi się przede wszystkim w kuchni także trzeba bardzo uważać na to co jemy bo inaczej ćwiczenia mogą nie dać oczekiwanych efektów.

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


a próbowałyście ćwiczeń typu cross fit? jeśli macie takie zajęcie u siebie na siłowni to polecam, szybko spalisz zbędny tłuszcz
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

  | 1 | 2 | 3 |   »