Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Fitness


  | 1 | 2 | 3 | 4 |  

powrót

ubranie na fitness

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


napisał/a:

 

 Polecam nie oszczędzać na jakości ubrania jakie sobie kupujecie na fitness. Oczywiście,że możecie wybrać się do supermarketu i kupic osbie jakieś poliestrowe tanie wdzianko ale po pierwsze będzie niewygodne , po drugie nie bedzie przepuszczało wilgoci tak więc sszybko się zapocicie. Może to Wam odebrać przyjemnosć z ćwiczeń i zniechęcić do dalszego chodzenia na fitness. Jestem zdania,że warto jest zainwestować w porządne, wygodne ubranie. Które bedzie wytrzymałe i które wcale nie będzie takim dużym wydatkiem ponieważ posłuży Wam na dłuzej....


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Przecież na trening idzie się po to żeby się spocić :D
hardcorowo

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Najlepiej szukać w sklepach sportowych, to powinno coś dać

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Jak najbardziej, zdecydowanie warto moim zdaniem szukać w dobrych sklepach internetowych gdzie będą niższe ceny, a sam strój sportowy powinien być przede wszystkim dobrej jakości, wytrzymały.
Imbryczek.net.pl

lupusekewe




Dołączyła: 18.09.2017
Posty: 9

moim zdaniem lepiej zainwestować w coś typowo do ćwiczeń, takie  ubrania wcale nie muszą być drogie jak sie trafi na promocję. albo w dechatlonie są bardzo fajne ceny, warto zajrzeć

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12


Ja bardzo długo ćwiczyłam w zwykłych ciuchach i było mi dobrze. Ale wiadomo że specjalne rzeczy od firm specjalizujących się w odzież sportową jest jednak wygodniejsza.

rozana




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.02.2018
Posty: 21

Ja ostatnio w H&M kupiłam fajne ciuchy na fitness, nie są takie drogie a z fajnego materiału który wchłania pot i nie przemaka tak bardzo jak zwykła bawełna...


jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Piszecie tutaj, że jedynie wygoda się liczy i owszem jest to bardzo ważne. Jednak fajnie jest również na ćwiczeniach fitness czuć się dobrze i ładnie. Tak wiec nie wyobrażam sobie iść w wyciągniętej koszulce i w dresach bo nie czułabym się komfortowo.

Świetne ciuszki na fitness ma moim zdaniem firma Smash. Nie dość,że są dobrze wykonane, ze świetnych materiałów to jeszcze maja fajny design:

 


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



A mi właśnie niedobrze się robi od tych wszystkich modelek i modeli na siłowni... Ćwiczą, wygląd się nie zmienia, siły im nie przybywa, ale ciuszek jest :D
hardcorowo

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Fajna ta koszulka, chociaż trochę nie moje kolory. Czy firma ma może koszulki w jaśniejszych barwach? O wiele lepiej w takich się czuję Szczególnie jeśli jest lato :)

Jest coraz cieplej. Jeśli chcecie kupić sobie jakąś wygodną bieliznę na lato, to proponowałabym zwracać uwagę na kilka rzeczy:

bielizna powinna być idealnie dopasowana do ciała

powinna byc lekka

no i higieniczna ( dobrze odprowadzać pot i wilgoć) W koncu latem o wiele więcej się pocimy 


  | 1 | 2 | 3 | 4 |