Dzisiaj jest: Wtorek, 16.04.2024 Imieniny: Julii i Benedykta



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

depilacja laserowa pach

miko400




Dołączył: 16.01.2017
Posty: 3


Skoro efekt jest nietrwaly to raczej się nie oplaca

zuzka_4




Dołączyła: 20.01.2017
Posty: 3

U mnie efekty super, na razie nic nie odrasta, ale to pewnie dlatego, że miałam bardzo ciemne włoski. Im włoski ciemniejsze, tym zabieg skuteczniejszy. Słyszałam, że na jasne laser nie działa, więc bez sensu inwestować. Teraz wybieram się jeszcze na ręce. Wcześniej zabieg wykonywałam w klinice La Nika w Gdańsku, ale wyprowadziłam się do Łodzi. Polecicie coś w Łodzi, jakiś sprawdzony gabinet?
Piękno każdego dnia - http://la-nika.pl/

czala




Dołączyła: 25.01.2017
Posty: 5


Ja byłam na laserze i też u mnie efektu super nie było, może faktycznie słaby sprzęt miał gabinet. Mimo to nie zniechęcam się, zrobię drugie podejście i wybiorę gabinet sprawdzony. 
Porady dla kobiet od kobiet. Sprawdź http://www.kobiecymokiem.pl/

MocAntyoksydantow




Dołączył: 31.07.2017
Posty: 19


Jestem wielką zwolenniczką depilacji laserowej, to skuteczny i bezpieczny sposób na stałe pozbycie się owłosienia z naszego ciała, w szczególności pach czy miejsc intymnych, nóg. Wystarczy wybrać tylko dobre studio kosmetyczne które się tym zajmie.

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Faktycznie jest to bardzo dobry sposób usuwania owłosienia ale polecam zorientować się jaki laser maja konkretnie w gabinecie, do którego się wybieracie. Bo rodzajów lasera jest bardzo wiele i nie wszystkie są dobre. Tylko niektóre daja trwałe efkety usuwania włosków. Tkai na przykład ipl to ne jest laser i nie warto jest na niego trafić kasy.....

Polecam light sheer. I gabinet Art derma Clinic w Rzeszowie

 

Na stronie znajdziecie kontakt.  


Joasia




Dołączyła: 05.11.2017
Posty: 5


kika75, jeśli w salonie Ci nie powiedzieli jakich efektów można się spodziewać to trochę słabo. Zapytaj ich, a nie nas na forum :) Jeśli chodzi o depilację laserową to efekt zależy od czynników takich jak np karnacja i napigmentowanie włosa. Tego o Tobie nie wiemy :)

Ja chodziłam na depilację laserową do  salon-hana.pl w Piasecznie i mogę wszystkim bardzo polecić. Szkoda, że się przeprowadziłam i mam już znacznie dalej do nich. Efekt się utrzymuje już rok. Uważam, że warto nawet, jeśli trzeba po paru latach powtórzyć. W końcu to funduje spokój na długo! 


brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Polecam chociaż tak jak kolezanka uwazam,że warto jest wybrać odpowiedni laser. Spradziłam sobie ostatnio z ciekawości ofertę salonów kosmetycznych w moim mieście i większość posiada u siebie urządzenie ipl, które nie daje realnej depilacji. Moja kolezanka była na czymś takim i powiedziała,ze ją bolało i nie była zupełnie zadowolona z zabiegu (

Sama chodziłam we wrześniu na light sheer, co szczerze polecam ponieważ efekty super. Nie mam obecnie żadnych włosków co jest mega wygodne. Depilowałam okolice bikini i nie muszę się teraz wstydzić wizyty na basenie.


Mineral-Guard




Dołączył: 11.02.2018
Posty: 12


Ja również mogę polecić ponieważ depilacja laserem to skuteczny sposób walk z nadmiernym owłosieniem i wbrew pozorom nie jest on aż tak bolesny jak mogłoby się wydawać. Wystarczy znaleźć dobre studio kosmetyczne które się nami zajmie :)

fitMeeg




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 10.10.2017
Posty: 6

Korzystam z depilacji laserem light sheer desire i jestem bardzo zadowolona. Pozbyłam się owłosienia bezboleśnie i dosyć szybko. Nie ma się czego bać, jeżeli się wahasz to śmiało spróbuj. 
Żyj zdrowo! Jesteś tym co jesz!

Jolia




Dołączyła: 28.01.2021
Posty: 2

Jestem po serii zabiegów  salonie Laser Care w Warszawie. Robiłam u nich depilację pach oraz depilację bikini. Łącznie po 6 zabiegów na każdą partię. Jestem mega zadowolona!

  | 1 | 2 | 3 |