Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


  | 1 | 2 |   »

powrót

piekne usta

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Ja używam masełka do ust z Nivea. Świetnie nawilża i cudnie pachnieD

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Naturalny kolor ust można trwale wzmocnić, wstrzykując pod skórę dobrane pigmenty. Zabieg wykonuje kosmetyczka linergistka. Podczas wstępnej wizyty należy wypróbować kolor barwnika. Służą do tego flamastry. Po znieczuleniu skóry kremem barwnik wprowadzany jest w naskórek delikatną igiełką. Cena: kontur – 500 zł, kontur i wypełnienie ust kolorem – 1000 zł.
cofnąć się by wziąć rozbieg

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja dbam o moje usta smarując je wieczorem miodem :) Wspaniale odżywia i wygładza :) 

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


Ja od jakiegoś czasu stosuje pomadkę  z naturalnym peelingiem Sylveco. Polecam! Na noc masełko z nivea :)

Jessica




Dołączyła: 03.03.2015
Posty: 12

Przepisy: 94





pao napisał/a:
należy, podczas mycia zębów poświecić chwilę ustom i wilgotną, ale czystą szczoteczką też i usta wymasować. Doskonale poprawie krążenie, usuwa stary naskórek i ogólnie usta wyglądają pięknie.
Ja też stosuję ten trik i po nim usta są na prawdę gładkie.

miczek123




Dołączyła: 03.03.2016
Posty: 3

Przepisy: 49



Używam blistex, bardzo dobrze regeneruje moje usta, lepiej niż carmex, który stosowałam dotychczas :)

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Obowiązkowo masełko lub wazelina :)

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Pielęgnuje na kilka sposobów:

peelinguję

uzywam regularnie balsamów

no i unikam matowych pomadek do ust, które maja działanie wysuszające

Zdecydowałam sie również na powiekszenie ust. Mam z natury bardzo małe usta, które nie wyglądają dobrze bo \są to dwie cienkei kreseczki. Delikatnie wymodelowałam je kwasem hialuronowym w gabinecie i powiem Wam, że jestem osobiscie bardzo zadowolona. Dobrze to wygląda, zabieg wcale mocno nie bolał. No i jest to naturalne tak wiec jakby ktos nie wiedział, jakie mam usta naturalnie to pewnie nawet by sie nie zorientował, ze jestem po zabiegu :)  


  | 1 | 2 |   »