Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

piękna cera

gason




Dołączyła: 30.10.2015
Posty: 1


ja kiedyś miałam ogromne problemy z cerą i naprawdę długo brałam różnego typu antybiotyki, odwiedziłam wielu dermatologów, a w końcu zdenerwowałam się i zaczęłam po prostu używać kosmetyki naturalne i uwierzcie lub nie ale problem po kilku tygodniach kompletnie ustąpił także może spróbujcie takiego prostego sposobu :)

Jessica




Dołączyła: 03.03.2015
Posty: 12

Przepisy: 94


Ja używam kremu BB i pudru prasowanego

Karolinkaaa




Dołączył: 02.01.2016
Posty: 7

Ja używam tylko podkładu i tylko raz na jakiś czas. Mam raczej zdrową cerę i nie potrzebuje żadnych ulepszaczy więc jeśli już bardzo chce się gdzieś umalować to wybieram podkład który tak nie zatyka moich porów jak np puder. Mi się przynajmniej wydaje ze to jest zdrowsze :)

monika.milewska




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 01.04.2016
Posty: 2

Przepisy: 28



Używam kremu nawilżającego jako bazę pod podkład, czasami na podkład nakładam też puder, lecz nie zawsze :)

kottokot




Dołączyła: 23.02.2016
Posty: 9


Zazwyczaj jest to krem matujący na dzień (Clarena) i podkład/puder mineralny (lato). Na noc tłuściejszy krem odżywczy (wiesiołkowy). Zimą stosuję bazę pod podkład, podkład i na to puder sypki (wszystko w niewielkich ilościach).

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Kochane a próbowałyście robić sobie kosmetyki samodzielie? Nie jest to takie trudne. Aktualnie jest bardzo wiele sklepów z półproduktami kosmetycznymi. Sprzęt mozna natomiast zakupić sobie w sklepach laboratoryjnych

 

Warto ponieważ takie kosmetyki maja o wiele lepszy skład niż kosmetyki z drogerii ;) I działanie również o wiele skuteczniejsze/


Mineral-Guard




Dołączył: 11.02.2018
Posty: 12


Piękna cera to kwestia tego jakich kosmetyków do jej pielęgnacji używamy oraz jak sie odżywiamy, warto zwrócić uwagę na ten fakt, a dla wzmocnienia efektu polecam też okrzemki naturalne, które znajdziecie u nas :)

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Moim zdaniem piękna cera to skutek ogólnej pielęgnacji i dbania o nią:

 zdrowego odżywiania sie

picia duzej ilosci wody

oraz odpowiednich kosmetyków ( warto jest czytac składy, na początku może się to wydawać bardzo skomplikowane ale w koncu okazuje się,ze nie jest....).

 No i polecam szarpnąć się raz na jakiś czas na jakiś zabieg kosmetyczny. Super efekty daje na przykład mezoterapia, za pomocą której mozna znacznie głębiej wprowadzić odżywcze składniki.


zofiakaluzny




Dołączyła: 09.04.2018
Posty: 7

Z kolei ja zawsze miałam bardzo suchą... Ogólnie suche ciało, jakby ta skóra wręcz trochę łuszcząca. Dopiero natrafiłam na bardzo dobre naturalne suplementy - neoglandyna na bazie omega 3-6-9 i powiem, że jak zawsze byłam sceptyczna do tego, to teraz wiem, że był to jeden z lepszych zakupów - po prostu widać efekt i niedobory uzupełnione! 

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Ja również mam suchą skórę. Niestety ale taka skórę odziedziczyłam po mamie, która zawsze taką miała. A skora sucha wymaga odpowiedniego traktowania z uwagi na to, ze jeśli nie nawilża się jej w odpowiednim stopniu, mogą sie na niej pojawić mało estetyczne zmarszczki....

 Kosmetyki staram się robić sobie samodzielnie, nie jest to wbrew pozorom takie trudne, wystarczy sobie zorganizować jedynie swoje małe  laboratorium w domu.  

 Dwa razy do roku decyduję się również na zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego bo sprawia, ze komórki sie odnawiają.  


  | 1 | 2 | 3 |