Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

piękna cera

NatiPati




Dołączył: 12.10.2021
Posty: 18


ja używam kremu bb

MonikaR




Skąd: Wrocławe
Dołączył: 12.10.2021
Posty: 19

fluid i puder ;)

werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41

Na co dzień używam kremu bb. Wcześniej używałąm mocnych podkładów ale od czasu od kiedy wyprowadziłam moją skóre na prostą, staram sie nie stosować mocnego make upu. Szczególnie, że nie jest mi potrzebny makijaż 24 godziny na dobę, zwykle po kilku godzinach zmywam.

Krem bb wybieram zwykle z filtrem,tak aby nie mieć konieczności stosowania pod krem filtru. Dzięki temu nic sie nie roluje.

 Przypasowały mi kosmetyki naturalne od Resibo, zauważyłam, że mają dobre działanie nawilżające oraz fajnie poprawiają kondycję skóry:

Totalnym hitem u mnie jest to serum:


werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41



Aldabra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.01.2023
Posty: 9

Znam to serum :) Jednak nie każdemu pasują sera olejowe, sama raczej unikam bo mojej skórze nie służą. Jednak moja mama np bardzo lubi.

 

Polubiłam natomiast kosmetyki z rokitnikiem. Warto jest wypróbowac

 

lekki krem do twarzy od Sylveco z rokitnikiem

 

naturalne mydło Hagi

 

jak i sól do kąpieli z rokitnikiem od Cztery Szpaki :)


berenka




Dołączyła: 29.07.2023
Posty: 7


Dsokonała jest ta linia przeciwzmarszczkowa z Bielendy Diamentowe Lipidy , kosmetyki dla cery dojrzałej

madziaka




Dołączyła: 01.02.2024
Posty: 6

Cudowny jest ten odżywczy krem z olejem z jagód acai . Porównywalny z tymi z górnej półki jak gabana czy dior. Wspaniały dla skóry, widac efekty jak się go używa. Skóra zmienia się na lepsze. Hamuje procesy starzenia. Polecam

Donatkaa




Dołączyła: 25.02.2024
Posty: 6

By mieć piękną cerę polecam odżywczy krem z olejem z jagód acai . Jedyny taki na rynku, krem który sprawia ze skóra faktycznie zmienia się na lepsze. Ma zielonkawy kolor dzieki dużej zawartosci oleju acai, nie ma parabenów ani olei mineralnych. Porównywalnych do tych kremów z najwyższej półki jak Gabana czy Dior

  | 1 | 2 | 3 |   »