Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  

powrót

olejek do włosów

Magdaa




Dołączył: 23.05.2017
Posty: 6


Super na włosy działa olejek z pestek winogron :)

MocAntyoksydantow




Dołączył: 31.07.2017
Posty: 19


Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę, ale dzięki za opinie i muszę koniecznie przetestować :) Z innych olejków polecam tez kokosowy, skutecznie nawilża i odżywia cebulki.

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29


Te sklepowe olejki na początku nawilżają włosy, ale po jakimś czasie stosowania nie widać żadnego efektu. Ja stosuję na włosy olej kokosowy nierafinowany i jestem zadowolona z efektu.
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

Ofelia91




Dołączył: 02.11.2017
Posty: 3


Na moje włosy bardzo dobrze działa olejek z kerastase

Joasia




Dołączyła: 05.11.2017
Posty: 5


Do olejowania włosów używam olejki dla dzieci i fur mama z rossmana :)

karolincia.kucharska@gmail.com




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 14.12.2017
Posty: 1


Cześć Dziewczyny,

Jestem maniaczką olejów. Sama tłoczę oleje. Najbardziej mi smakuje olej z orzechów włoskich. A do ciała stosuję z migdałów i siemienia lnianego. Różnica w jakości i smaku między "moimi" a sklepowymi olejami jest ogromna. W zasadzie nie da się porównać. Dzięki prasie do oleju: poznałam prawdziwą jakość tłoczonych na zimno olejów. Najbardziej zyskały na tym moje jelita no i skóra - gładka jak alabaster

Karolcia

mona33




Dołączyła: 11.10.2018
Posty: 1

ja mam olejek z equilibry, nie obciąża włosy, a na noc robię olejowanie olejem kokosowym albo lnianym, zależy co mam :D

Alice7




Skąd: Poznań
Dołączyła: 23.10.2018
Posty: 2


Olejowanie włosów na prawdę przynosi efekty pod warunkiem, że robi się je systematycznie. Ważny też jest dobór odpowiedniego olejku do typu włosów i porowatości. Nie każdy olejek sprawdzi się u wszystkich, dlatego nie można się zrażać. Trzeba testować, testować i jeszcze raz testować. U mnie najlepiej sprawdza się olejek ze słodkich migdałów. Ogólnie uważam, że naturalne kosmetyki są warte uwagi. Tak naprawdę jeden prosty produkt można zastosować w kilku różnych sytuacjach. 

mozajka




Skąd: Zakopane
Dołączyła: 25.11.2017
Posty: 5


No a czy ktoś może używa oleju z czarnuszki z Niwek do olejowania włosów? Moja mama jakiś czas temu sobie zamówiła, bo niby antyrakowy itp. Ale w smaku jest bardzo intensywny i nie jest w stanie go pić. I tak sobie pomyślałam, może nada się do olejowania włosów. Można? 

couleurcaramel




Dołączyła: 26.01.2021
Posty: 2


Polecam wypróbować Happy Ends - płynne serum do zabezpieczania końcówek włosów. W składzie ma olej z czarnego bzu, wiesiołka, brokuła, baobabu, sacha Inchi i pracaxi oraz dodatek masła babassu, cupuacu, murumuru i mango. To wszystko sprawia, że włosy są wygładzone i odżywione.

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |