Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Mój zdrowy poranek

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


Śniadanie najważniejsze ! Ja zazwyczaj jem kaszę jaglaną z mlekiem,. W wolne dni robię mega super śniadanie np. placki i inne łakocie :P

BIOalejka




Dołączyła: 22.04.2015
Posty: 3


Bez śniadania ani rusz!  Naleśniki z mąki orkiszowej, posmarowane tahini i polane syropem klonowym, to jest to! Mniam 
Połączenia tylu korzyści dla Klienta próżno szukać gdziekolwiek indziej! ;) http://www.bioalejka.pl/

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Śniadanie to najważniejszy posiłek, ale najczęściej to on sprawia problemy. Ja rano na przykład nie jestem w stanie jeść i niestety nic tego nie zmieni. 
hardcorowo

marchewka138




Dołączył: 11.01.2017
Posty: 2

Moim ulubionym porannym posiłkiem są naleśniki. Wiem, że są nieco kaloryczne, ale uważam, że rano powinno się zjeść coś konkretniejszego, o linie można zacząć dbać dopiero w południe ;) zastanawiam się nad zakupem takiej specjalnej naleśnikarki. Wiem, że nie jest tania, ale może dzięki niej uda mi się smażyć naleśniki bez tłuszczu :)

Mateusz1258




Dołączył: 31.01.2017
Posty: 4

Ja rano to zawsze biegam potem prysznic, a następnie jem owsiankę. Najlepsza jest z białym serkiem i truskawkami. Staram się co tydzień zmieniać danie z owsianki.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Tak najlepiej. Przynajmniej się nie znudzisz, a poranki nie będą takie monotonne. ;)
hardcorowo

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Odpowiednie śniadanie jest bardzo ważne. Jest to najważniejszy posiłek dnia o czym możecie sobie zresztą dziewczyny poczytać w wielu miejscach.  Kiedyś unikałam śniadań.Obecnie staram się codziennie jeść  śniadanie. Jest to kwestia przyzwyczajenia. Trzeba sie po prostu przemóc....

 Jednym ze smaczniejszych śniadań są naleśniki.

Swoją drogą moze byc to również smaczne danie nie tylko na śniadanie ale również i na obiad ( wersja pikantna).  


anetm




Dołączył: 07.03.2017
Posty: 1


Ja także zaczynam od śniadania, krótkiej sekwencji jogi... I szklanki wody z cytryną. Znakomicie oczyszcza z toksyn :)

Daria




Dołączyła: 19.04.2017
Posty: 4


ja zaczynam dzień od szklaneczki wody. Od razu człowiek inaczej się czuje

magic992




Dołączyła: 29.05.2017
Posty: 2


Staram się robić pasty do kanapek domowej roboty, np. z jajkami i szynką, albo z tuńczykiem, jajkami i majonezem. 

  | 1 | 2 | 3 |