Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Zdrowy nawyk picia wody

Liddka




Dołączyła: 01.07.2014
Posty: 4

Ja do samej wody ciągle się przekonuję, ale z dodatkiem prawdziwych owoców np. arbuza, truskawek lub ziół - mięty, bazylii jest ekstra na upały.

Rusłana




Skąd: Płock
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 40

Przepisy: 58



Tego nie znałam, muszę koniecznie wypróbować, brzmi fantastycznie pysznie !

Liddka napisał/a:
Ja do samej wody ciągle się przekonuję, ale z dodatkiem prawdziwych owoców np. arbuza, truskawek lub ziół - mięty, bazylii jest ekstra na upały.

Blueberry




Dołączyła: 03.06.2014
Posty: 13

Przepisy: 217


Mi również jest ciężko wyrobić w sobie ten nawyk...ale najtrudniejsze są początki. ;)

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Ja ost duzo slysze o wodzie tzw brzozowej a czy to jest to samo co sok z brzozy o taki : http://www.bdsklep.pl/magnum-1-5l-sok-z-brzozy-o-smaku-miety-litewski,id-37818 czy warto to kupić na co ona faktycznie działa 
cofnąć się by wziąć rozbieg

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

ja nie lubię takich dodatków, wolę albo samą wode, albo jakieś soki świeżo wyciskane;)

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


Niestety soki są bardzo kaloryczne i zawierają sporo cukru, który może utrudnić odchudzanie.

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


gdzie można zobaczyć efekty tej akcji??
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

krosagro




Dołączył: 15.04.2015
Posty: 5


Uwielbiam wodę niegazowaną, ale prawię zawsze dodaję różne owoce :) cytryna, truskawka, pomarańcza oraz liście mięty. Taka woda jest zdrowsza w porównaniu do tej smakowej ze sklepu.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Pamiętajcie tylko, że woda też może zabić. Jeżeli wypije się jej za dużo to naprawdę można umrzeć - powstaje wtedy obrzęk mózgu, który sprawia, że krew gwałtownie odpływa z głowy i dochodzi najczęściej do ataku serca. Jest wiele takich przypadków więc nie przesadzajmy z piciem wody! 
hardcorowo

kermit




Dołączył: 02.02.2015
Posty: 13

Przepisy: 98


Bodykox myślę, że wypicie 2 litrów wody dziennie na pewno nie zaszkodzi, a może mieć tylko pozytywny wpływ na pracę naszego organizmu.

  | 1 | 2 | 3 |