Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

Mój zdrowy poranek

lucjan21




Skąd: Kraków
Dołączył: 19.06.2017
Posty: 6



 Ostatnio trafiłem na fajny artykuł, co warto jeść na śniadania, sam się zdziwiłem jak dużo cukru jest w podstawowych produktach śniadaniowych. https://ekogram.pl/pl/blog/81_co-jesc-na-sniadanie

mariusz225




Skąd: Kraków
Dołączył: 27.03.2017
Posty: 24


Ja zwykle zaczynam dzień od omleta z dwóch jaj z mąką kokosową i masłem orzechowym albo kanapek z chlebem pełnoziarnistym i dobrym mięskiem ;)

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29


Pół szklanki wody z miodem i sokiem z cytryny :D potem pożywne i spore śniadanie i do roboty :D
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

Zenobii




Skąd: Mielec
Dołączyła: 30.10.2017
Posty: 4


ja zawsze rano na czczo pije wode

lupusekewe




Dołączyła: 18.09.2017
Posty: 9

ja rano staram się jeść coś zarówno lekkiego, ale też takiego by troche "trzymało" :D najczęściej jest to owsianka, omlet lub jajecznica 

calour




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 25.03.2022
Posty: 15

Pomógł: 1


Kilka najważniejszych zasad

Dobrze zbilansowana zdrowa codzienna dieta
Picie dużej ilości wody
Codzienna aktywność fizyczna

Jak również dobrze jest kupić sobie w ramach dodatkowej suplementajci zioła oczyszczające. Podkręcają metabolizm organizmu oraz pomagają w odchudzeniu się.

pady




Dołączył: 16.05.2022
Posty: 15

 Do tego jeszcze jakaś forma aktywności i będzie spoko. Żadne cudowne metody, tylko proste działania. Krok po kroku poprawicie sytuację, będzie znacznie lepiej. Lepsze samopoczucie, kondycja i ogólnie - sytuacja. Zdecydowanie polecam ten kierunek. 

Nasta




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.01.2023
Posty: 14


Ostropest jak najbardziej ale trzeba regularnie płukać wątrobę i woreczek żółciowy. Poza tym oczyścić okrężnicę tzn lewatywy .Ja jestem po 4 cyklu . Robi się co 3 tygodnie Nie ma innej metody ozdrowienia. Trzeba wyrzucić z siebie brudy a nie tylko wszystko wrzucać. Metodą nazywa sie- Oczyszczanie wątrobę i woreczek żółciowy metodą Moritza krok po kroku znajdziemy instrukcję w internecie jak tak wpiszemy. Jak oczyścimy wątrobę to organizm odwdzięczy się nam lepszym wzrokiem, ładniejsza skórą włosami i paznokciami. Przestaną boleć kości stawy. Ale nie może się to skończyć na jednym zabiegu bo wątroba oczyszcza się po kawałku min 5 razy.

 


Delmak




Dołączył: 03.02.2024
Posty: 3


Cera mieszana, wrażliwa, z trądzikiem.1. Żel oczyszczający CeraVe2. Tonik-esencja z fiołka Uzdrovisko3. Krem pod oczy Ziaja Med Wit C/ Balea mocznik/ Timeless dark circle4. Serum z wit C Eveline5. SPF CeraVe/Holika Holika/Altruist

  | 1 | 2 | 3 |   »