Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  

powrót

Wybielanie zębów

sandra00




Dołączyła: 23.05.2012
Posty: 1

poczytałam sobie o pastach wybielających i wybielania domowym sposobem mi sie odechciało.Mają działanie ścierające , więc mogą uszkodzić szkliwo. sama wybielałam u stomatologa i ząbki mam od ponad roku bielutkie. Polecić mogę RS Dental w Warszawie na Mokotowie

flanka




Skąd: Tarnowo Podgórne
Dołączyła: 19.09.2011
Posty: 32

Sandra - niektóre specyfiki domowe rzeczywiście nie są dla szkliwa najlepsze, ale takie sprawdzone, które mają też działania ochronne i wzmacniają zęby, jak choćby iBright czy Biała Perła, i jeszcze przeciwdziałają nadwrażliwości, to są spoko, na pewno nic nie niszczą, ja czuję, jakbym miała mocniejsze zęby.

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

ja słyszałem że skórką od banana też można wybielać ale nigdy nie próbowałem

Mała Mi




Dołączyła: 07.11.2014
Posty: 13

Przepisy: 114


Chętnie bym wypróbowała tak polecanego tu iBright, ale niestety cena mnie odstrasza...(

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


ja używam past wybielających
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

rozanna




Skąd: Katowice
Dołączyła: 19.07.2017
Posty: 5


U mnie iBright się nie sprawdził :( Tzn lekka zmiana była, ale od czegoś takiego oczekiwałam zdecydowanie lepszych efektów.

MocAntyoksydantow




Dołączył: 31.07.2017
Posty: 19


A moim zdaniem same pasty wybielające zapewnia nam tylko miejscowy i chwilowy efekt. Aby mieć pewność co do skutecznego wybielania, polecam przede wszystkim wizytę w gabinecie stomatologicznym.

karolcia1




Dołączyła: 08.05.2017
Posty: 6

Ja nie jestem zwolenniczką domowych sposobów wybielania zębów , uważam że w ten sposób można sobie zaszkodzić. Jestem zdania że lepiej skorzystać z pomocy , kogoś kto zna się na zębach.Dlatego zdecydowałam się na wybielanie.

lupusekewe




Dołączyła: 18.09.2017
Posty: 9


z naturalnych sposobow najskuteczniejszy jest węgiel, ostatnio bardzo modny. a jeśli chcesz w miare szybki efekt i widoczny, to oczywiście laserowe wybielanie w profesjonalnym gabinecie

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Ja mimo wszystko będę się upierać przy tym aby udać się do gabinetu stomatologicznego na profesjonalny zabieg wybielania zębów, dzięki czemu masz pewność że bezie znakomity efekt i nie uszkodzisz szkliwa zębów.
Imbryczek.net.pl

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |