Dzisiaj jest: Piątek, 26.04.2024 Imieniny: Marii i Marcelego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika lalka
lalka




Dołączył: 29.01.2018
Posty: 6


piorę i od razu wieszam
» przejdź do wątku

lalka




Dołączył: 29.01.2018
Posty: 6

w wakacje często wybieram wiklinowe koszyki
» przejdź do wątku

lalka




Dołączył: 29.01.2018
Posty: 6

Ja w domu mam internet stacjonarny wykupiony w Toya, bo jeśli chodzi o używanie internetu to mam nieograniczony internet w telefonie więc nie mam potrzeby posiadania internetu mobilnego. W Toya mamy do wyboru kilka prędkości internetu w zależności od naszych potrzeb i ceny jakiej jesteśmy gotowi zapłacić. Dodatkowo jeśli zdecydujemy się na telewizję lub telefonię komórkowa możemy liczyć na dodatkowe zniżki. 
» przejdź do wątku

lalka




Dołączył: 29.01.2018
Posty: 6

Zaczynam dopiero przygodę z treningami więc na razie korzystam z pomocy trenera personalnego. Polecił mi zakup odżywek białkowych jako uzupełnienie diety. Zupełnie się nie znam na tym więc może mi ktoś doradzi jakie ppowinnam wybrać?

Trener zasugerował mi te firmy Go on Nutrition. Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze takich preparatów? jaki jest skład idealny? czy w ogóle taki istnieje? Potrzebuje opinii osób, które się na tym znają. Używał ktoś z nas tych odżywek białkowych? Poleca? Odradza? Jak odradza to co innego stosować?

» przejdź do wątku

lalka




Dołączył: 29.01.2018
Posty: 6




Ofelia91 napisał/a:
jak nie jest zbyt zimno, ale jest mżawka
czemu lubisz biegać w deszczu? przecież to nic przyjemnego
» przejdź do wątku

lalka




Dołączył: 29.01.2018
Posty: 6


jak zacząć? założyć dobre buty do biegania i wyjść z domu/mieszkania. Jak zaczynałam biegać to najpierw szybko maszerowałam 5 minut i biegłam minutę, póżniej znowu marsz 5 minut i bieg minutę i tak przez godzinę przez tydzień. W każdym kolejnym tygodniu zwiększałam proporcje biegania i zmniejszałam marsz. Po miesiącu biegłam 5 minut i szłam minutę. W następnym tygodniu biegłam 7 póżniej 10 , 15 aż doszłam do 30 minut. 

Nie trzeba od razu biegać 10 km tylko można zacząć na spokojnie 

» przejdź do wątku