Dzisiaj jest: Poniedziałek, 29.04.2024 Imieniny: Piotra i Pawła



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Różne informacje o odżywianiu, newsy, ciekawostki



powrót

ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNA W OPINII OSÓB STARSZYCH "ANKIETA"

sylwias1238




Dołączyła: 16.02.2013
Posty: 1

Witam serdecznie,
Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku „Ochrona środowiska” Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w wypełnieniu ankiety dotyczącej żywności ekologicznej w opinii osób starszych (powyżej 60-tego roku życia).
Badania mają charakter anonimowy, a ich wyniki będą wykorzystane wyłącznie do celów naukowych.
Ankieta będzie mi pomocna w napisaniu pracy magisterskiej.

Poniżej podaję link, wypełnienie ankiety zajmie to tylko chwilkę.
Z góry dziękuję za poświęcony czas przy wypełnianiu niniejszej ankiety.

moje-ankiety.pl/respond-38136.html


globmistrz




Dołączył: 17.02.2013
Posty: 2

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE

 

Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

 

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

 

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 7 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

 

Zapraszam

 

gg 4593140 globmistrz@tlen.pl

analizy-statystyczne.host77.pl

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}