Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Dizzy
Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84





Adrianna M napisał/a:
Generalnie to jestem przekonania że jak mam jakiś problem to najlepiej spytać trenera bo on się tym zajmuje i to jest w zasadzie lekarz z tą różnicą że się zna na swojej pracy.
Niekoniecznie trzeba iść do trenera. Można też sięgnąć po specjalistyczną literaturę.
» przejdź do wątku

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84


Dzięki za przepis!
» przejdź do wątku

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84


A możesz powiedzieć coś więcej na temat tej diety?
» przejdź do wątku

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84


A jakie odżywki białkowe polecacie dla początkujących?
» przejdź do wątku

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84


Ciecierzycę można dostać w sklepach ze zdrową żywnością i większych supermarketach.
» przejdź do wątku

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84


A co sądzicie o stosowaniu odżywki białkowej przy ćwiczeniach? Przy jak dużej aktywności można zacząć ją stosować?
» przejdź do wątku

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84





Bodykox napisał/a:
Nie wydaje mi się żeby to działało, a jeśli tak to na pewno nie w tak krótkim czasie jak to ogłaszają. Moim zdaniem lepiej wziąć się za ćwiczenia i odpowiednią dietę
Ja też uważam, że to nie działa. Słyszałem o ludziach którzy dietą i ćwiczeniami schudli, ale żeby osiągnęli takie rezultaty dzięki pasowi to nie .
» przejdź do wątku

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84





emsiHouse napisał/a:
Darujmy sobie natomiast ciasta z mikrofalówki. Kuchenka ta działa na zasadzie wprawiania w drgania cząsteczek wody i tłuszczu, które znajdują się w potrawach, czyli podgrzewania ich dzięki sile tarcia. Łatwo się domyślić, że przy tak równomiernym gotowaniu nic nie będzie miało szansy wyrosnąć. Dlatego ciasta kruche, francuskie, drożdżowe, biszkoptowe, ptysie, bezy, a także suflety są wręcz trudne do przełknięcia - suche i twarde, przy tym nie zarumienione, co odbiera całą przyjemność z ich jedzenia.
Teraz są specjalne ciasta do mikrofalówki. Wsypuje się mieszankę do kubka, dodaje trochę wody i mamy coś słodkiego w kilka minut. Może niezbyt zdrowe, ale raz na jakiś czas wszystko jest dla ludzi.
» przejdź do wątku

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84


Zielona herbata również ułatwia odchudzanie, ponieważ zwiększa aktywność enzymów trawiących, hamuje wchłanianie i nasila spalanie tłuszczów z pożywienia oraz uzupełnia niedobory witamin i minerałów.
» przejdź do wątku

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84


Dzięki za przepis...Uwielbiam spaghetti i chętnie spróbuję dietetycznej wersji.
» przejdź do wątku

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84


Witam wszystkich!
» przejdź do wątku