Dzisiaj jest: Wtorek, 16.04.2024 Imieniny: Julii i Benedykta



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Kamila87
Kamila87




Dołączyła: 27.02.2012
Posty: 5

dobra i pozywan przekasaka polecam Kanapke z kurczakiem i awokado

2 kromki miękkiego chleba tostowego (razowego, z mąki z pełnego przemiału)
1/2 awokado
około 2 łyżek majonezu (25 g)
1/2 ugotowanej piersi z kurczaka (około 50 g)
sól i pieprz
garść zieleniny (młody szpinak, ale może być też rukola lub bazylia)

http://swojskikurczak.pl/news/92-kanapka-z-kurczakiem-i-awokado

pychota :)
» przejdź do wątku

Kamila87




Dołączyła: 27.02.2012
Posty: 5

[quote:f735e52662="herman85"]Ja tam sądzę, że jednak szkodzi, a mam pytanie: bo nabyłem sobie zaparzacz do kawy i zastanawiam się jakie ziarna stosować, pomożecie?[/quote:f735e52662]

Zaparzacz kupiłam sobie jakieś 2 m-ce temu, wielką smakoszka kawy nie jestem, ale uzywając tego urządzenia jakoś tak lepiej smakuje ;) może to tylko w głowie jest. Od mamy wzięłam maszynkę do mielenia kawy, a kupuję Kolumbia Excelso 100% Arabika. Palenie średnio ciemne. Znajdziesz ja na stronie wiemcojem. Jak to się mówi jest jedwabista
» przejdź do wątku

Kamila87




Dołączyła: 27.02.2012
Posty: 5

ja polecam hyćkę :)
Hyćka, czyli suszone kwiaty bzu.Kwiaty bzu czarnego zawierają rutynę, glikozydy, olejki lotne, śluzy i garbniki. Dzięki temu napar z nich ma właściwości obniżania temperatury, pomaga przy przeziębieniach, nieżytach dróg oddechowych-katar, działa moczopędnie, a skórę chroni przed poparzeniami słonecznymi, wygładza zmarszczki, wybiela piegi i poprawia jej stan.
Dostępny na wiemcojem.pl/produkt/kwiat-hyki-1178
» przejdź do wątku

Kamila87




Dołączyła: 27.02.2012
Posty: 5

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zupy na kostce rosołowej, co nie oznacza, że jem zawsze tłusto. Swoją dietę staram się rownoważyć innymi składnikami np. warzywami czy rybą na parze. A do zupy polecam kurczaka od sprawdzonego lokalnego dostawcy (http://wiemcojem.pl/produkt/kurczak-cay-szt-925) lub od sprawdzonego rzeźnika :)
» przejdź do wątku

Kamila87




Dołączyła: 27.02.2012
Posty: 5

ciągle pękają mi usta, mam zajady jak uzupełnić braki witamin w sposób naturalny?
» przejdź do wątku