Dzisiaj jest: Czwartek, 16.05.2024 Imieniny: Andrzeja i Wieńczysława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika himanna
himanna




Dołączył: 19.05.2023
Posty: 4


Ja ostatnio pokochałam maseczki na bazie awokado. A, że bardzo lubię też awokado jeść to pół zjadam a z drugiej połówki robię maseczkę. Moja ulubiona to awokado + jajko + oliwa z oliwek.

» przejdź do wątku

himanna




Dołączył: 19.05.2023
Posty: 4

Zdrowe i fast food to już na starcie się wyklucza z samej definicji.

Lepiej podchodzić do temat w ten sposób, żeby trzymać się zdrowe żywienia, a raz maksymalnie dwa razy w miesiącu pozwolić sobie na jakiś niezdrowy posiłek. 

» przejdź do wątku

himanna




Dołączył: 19.05.2023
Posty: 4

Cieżko zmniejszyć % tkanki tłuszczowej w konkretnym miejscu (no chyba, że liposukcja). Tutaj raczej się podchodzi całościowo, dobra dieta z treningiem zacznie spalać tłuszcz z całego ciała, w tym też z problmatycznych w tym wątku ud.
» przejdź do wątku

himanna




Dołączył: 19.05.2023
Posty: 4

Suplementację lepiej traktować jako dodatek, który wspomaga inne metody zwalczania stresu, stosowany okresowo. Nie wyobrażam sobie całe życie być na suplementach.

 Mi bardzo pomogło malowanie! Można naprawdę się zatracić i zapomnieć o codziennym stresie, jak ktoś ma kawałek ogrodu to warto wystawić swój warsztat malarski na świeżym powietrzu, teraz coraz cieplej a dodatkowo słoneczko samo w sobie poprawia nastrój i relaksuje.  

» przejdź do wątku