Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć



powrót

Spalanie tłuszczu

trysiu




Dołączył: 21.06.2013
Posty: 1

Witam, mam 15 lat, ważę 79 kg, a mierzę 170 cm. Mam pytanie dotyczące ćwiczeń, otóż od 2 tygodni wykonuje ćwiczenia z Mel B. Pytanie dotyczy spalania tkanki tłuszczowej, powinienem zabrać się najpierw za jej spalanie w formie jazdy na rowerze, biegania czy od razu mogę wykonywać ćwiczenia na mięśnie brzucha, pośladków itp.? Bardzo zależy mi na wyrzeźbieniu pośladków i to jak najszybciej. Pytam o te spalanie, ponieważ przeczytałem na jednej stronie, że nie ma sensu rzeźbić mięśni, które będą zasłonięte przez warstwę tłuszczu.

juras




Skąd: Wałcz
Dołączył: 17.11.2009
Posty: 19

Przepisy: 7



W celu redukcji wagi każdy rodzaj ćwiczeń jest pomocny, jednocześnie nabywa się siły i sprawności ruchowej. Jak już spalisz to co masz spalisz wówczas zaczniesz budować mięśnie, ale to jest proces długotrwały i na efekty trzeba trochę poczekać.

Agata Miłosz




Dołączyła: 16.08.2013
Posty: 26


Najpierw warto spalić tkankę tłuszczową a dopiero później wziąć się za rzeźbienie/modelowanie mięśni. Jeśli będziesz miała otłuszczone ciało to i tak nie będziesz widziała mięśni.
Ona tak schudła, po zastosowaniu tego ---> http://foreverslim.pl/

Neo8




Dołączył: 09.07.2014
Posty: 13

Przepisy: 149


Ja myślę, że jak wspomożesz te ćwiczenia odpowiednią dietą to efekty będą zauważalne...

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40


Przede wszystkim nie staraj się chudnąć "jak najszybciej" bo to się nie uda, trochę cierpliwości. Możesz od razu ćwiczyć i mięśnie brzucha tylko jak wcześniej ich nie ćwiczyłaś to na początek zacznij od 10 powtórzeń w 2 seriach i na tym poprzestań bo inaczej na rugi dzień nie ruszysz się przez zakwasy. A potem stopniowo zwiększaj intensywność.
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Też wydaje mi się, że nie ma co się w przypadku odchudzania spieszyć.
hardcorowo

GDaria




Skąd: Szczecin
Dołączyła: 08.05.2018
Posty: 14


Podobno pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł:-) A poważniej to jedyna skuteczna droga do redukcji masy ciała to dieta poparta aktywnością fizyczną.

NikaUn




Dołączyła: 29.12.2020
Posty: 23

jakakolwiek aktywność będzie dobra, a żeby odsłonić mięśnie to trzeba utrzymywać ujemny bilans kaloryczny 

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14

W spalaniu tłuszczu faktycznie najistotniejsza jest aktywność fizyczna, zdrowa zbilansowana dieta i przede wszystkim nie stresowanie się swoją wagą i brak pośpiechu. Trzeba podejść do tego na spokojnie. Zacząć się dużo ruszać, ja zdecydowanie polecam bieganie, na początku trzeba się troszkę pomęczyć, ale potem jest już przyjemnie. Jeżeli chodzi o dietę to polecałabym jak najwięcej warzyw, owoców i produktów zbożowych, za to redukcję produktów odzwierzęcych. Czasami też faktycznie tak jest, że mimo diety i ruchu ciało jest jakoś tak napuchnięte. Może być to nadmiar wody w organizmie, ja także miałam z nim problem.